UBEZPIECZENIA MAJĄTKOWE

GENERALI AGRO

GENERALI Agro to ubezpieczenia majątkowe, które poza ochroną budynków obejmują również zabezpieczenia pozostałego mienia (zwierzęta, płody rolne, maszyny, instalacje OZE) od skutków ognia, huraganu czy kradzieży. Zapewniają ochronę z NNW i OC. GENERALI Agro to ubezpieczenie dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa. 

Ubezpiecz już dziś i by nie martwić się o to co najcenniejsze!

CONCORDIA AGRO EXPERT

GENERALI Agro Ekspert to pakiet majątkowy, dzięki któremu możesz chronić sprzęt rolniczy, maszyny Twojego gospodarstwa od wypadku, żywiołów oraz kradzieży. Otrzymane odszkodowanie pozwoli Ci naprawić uszkodzone maszyny czy kupić nowy sprzęt. 

Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz!

 

UBEZPIECZENIE UPRAW ROLNYCH

Ubezpieczenie upraw rolnych skierowane jest dla rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Nawet do 65% składki opłaci budżet Państwa. Wystarczy chwila, aby niesprzyjająca aura zniszczyła owoce Twojej ciężkiej pracy. 

Nie daj się zaskoczyć pogodzie!

UBEZPIECZENIA ZWIERZĄT Z DOPŁATAMI Z BUDŻETU PAŃSTWA

Sprawnie funkcjonujące gospodarstwo to powód do zadowolenia. Anomalie pogodowe mogą jednak zniszczyć budynki, w których znajdują się zwierzęta. Może to przekreślić wszystkie wysiłki i negatywnie wpłynąć na kondycję stada oraz sytuację finansową gospodarstwa. 

Zadbaj o swoje stado i uniknij strat - ubezpiecz zwierzęta!

UBEZPIECZENIE ODNAWIALNYCH ŹRÓDEŁ ENERGII

Produkujesz energię, jesteś EKO i oszczędzasz na rachunkach za prąd. Spraw, aby tak pozostało - wybierz dobre ubezpieczenie odnawialnych źródeł energii.

Tutaj możesz ubezpieczyć:

  • instalacje fotowoltaiczne (moc do 150 kWp) i kolektory słoneczne (moc do 300 kWt) – zamontowane na dachu budynku, budowli lub znajdujące się na gruncie,
  • pompy ciepła (moc do 300 kWt) - napowietrzne i głębinowe.

Zadbaj o odpowiednie ubezpieczenie instalacji, która daje Ci energię!

 

UBEZPIECZENIE OCHRONY PRAWNEJ

Ochrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe, zapewniające uzyskanie pomocy Adwokata lub Radcy Prawnego, który będzie reprezentował interesy Twojego gospodarstwa w sądzie. Na wyciągnięcie ręki masz także telefoniczną poradę prawną. 

Bądź spokojny o swoje prawa i finanse - podejmij decyzję już dzis!

 

 

 

UBEZPIECZENIE AUTA

GENERALI Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący Twój samochód i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco-pokryje koszty naprawy samochodu w razie uszkodzenia oraz umożliwi zakup nowego w razie kradzieży. Auto Assistance gwarantuje pomoc w razie wypadku czy awarii samochodu.

Czuj się bezpiecznie w swoim aucie!